PIERWSZE SZKOLENIE SĘDZIÓW ZA NAMI – ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ

Jak wspominaliśmy w poprzednim wpisie, ruszyło Kolegium Sędziów Zawodów Strażackich Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tarnowie. I żeby nie być gołosłownym, „ruszyło” dosłownie, gdyż w poniedziałkowy (14.02) wieczór przeprowadziliśmy pierwsze szkolenie dla kandydatów na sędziów. Ponieważ w naszym powiecie aktualnie przeprowadzane są halowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze, to właśnie regulamin tych zawodów był tematem pierwszego szkolenia. Korzystając z możliwości, jakie nam daje aplikacja Meet Google, zajęcia teoretyczne odbyły się w wersji on-line, a już za kilka dni uczestnicy szkolenia odbędą zajęcia praktyczne.

W szkoleniu uczestniczyło w sumie 14 druhów (w tym 2 druhny), reprezentujący gminy: Tuchów, Wojnicz oraz Ryglice, którzy jako pierwsi wyrazili chęć uczestniczenia w takich zajęciach. Wraz z komentarzem słownym, wspartym prezentacjami graficznymi, tekstowymi oraz materiałami video przedstawione zostały wszystkie, przewidziane w programie szkolenia tematy. 

UWAGA!!!

Już wkrótce planujemy przeprowadzenie kolejnego szkolenia w tym zakresie. Termin II edycji to 25 lutego (piątek), godzina 19:00. Zgłoszenia od chętnych przyjmujemy wyłącznie na adres mailowy: zposptarnow@wp.pl do dnia 23 lutego br. Dla zainteresowanych, w odpowiedzi na otrzymane zgłoszenie, do 24 lutego prześlemy linka umożliwiającego dostęp do szkolenia.   

 

Skip to content