SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI ZARZĄDÓW GMINNYCH

Po zmianie szaty graficznej i funkcjonalności strony internetowej a także utworzeniu profilu na FB, przyszedł czas na propozycję nowej formy spotkań członków prezydium ZOP ZOSP RP w Tarnowie z druhnami i druhami powiatu tarnowskiego. Do udziału w posiedzeniu, które w formule on-line odbyło się w środowy (9.02) wieczór zaprosiliśmy przedstawicieli zarządów gminnych. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli przedstawiciele prawie wszystkich gmin a spotkanie, w którym uczestniczyło w sumie 20 osób, zostało przeprowadzone przy użyciu aplikacji Google Meet. 

Poruszone, podczas prawie dwugodzinnego spotkania, tematy dotyczyły m.in. bieżącej działalności Oddziału Powiatowego, planów oraz propozycji na najbliższe miesiące. Uczestnicy spotkania mieli także możliwość wypowiedzenia się, zgłaszania uwag i wniosków, a także opiniowanie przedstawianych pomysłów. Mamy nadzieję, że przedstawione i zaplanowane inicjatywy zostaną dobrze przyjęte oraz spotkają się z akceptacją środowiska strażaków ochotników w naszym powiecie.

Na zakończenie, uczestnicy spotkania przyznali, że zaproponowana formuła okazała się praktyczną i wygodną oraz wyrazili nadzieję, że już wkrótce wróci możliwość organizowania spotkań w tradycyjnej formie.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za obecność, cierpliwość oraz zgłaszane pomysły, i propozycje.

Skip to content